1. Turniej (27.04.2013)

W Chełmżyńskim Ośrodku Kultury została zainaugurowana  Mini Liga gry Baśkę. Pierwszy turniej odbył się w dniu 27.04.2013r. o godz. 12, w sali ChOK. Na starcie stanęło 13 graczy z Chełmży, Torunia oraz gość z Kaszub. Uczestnicy spotkania zapoznali się z regulaminem gry i ustalili  terminarz kolejnych turniejów (raz w miesiącu, w soboty z wyłączeniem m-ca lipca i sierpnia). Otwarcia Mini Ligi dokonał V-ce Starosta Toruński, Dariusz Meller, który zapewnił o ufundowaniu Pucharu dla laureata całego cyklu spotkań. Burmistrz Chełmży, Jerzy Czerwiński również będzie fundatorem kolejnego Pucharu dla Zwycięzcy Turnieju. Zakończenie sezonu zaplanowano w miesiącu grudniu 2013 r..

W inauguracyjnych rozgrywkach I miejsce zajął Lech Orłowski, II – Henryk Zatorski a III miejsce uzyskał – Jerzy Pianowski, i to oni prowadzą na razie  w klasyfikacji generalnej. Przed nami jeszcze kilka turniejów, na które, główny organizator – Chełmżyński Ośrodek Kultury – serdecznie zaprasza liczne grono osób grających w Baśkę, w naszym mieście jak i z okolic Chełmży. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych, nawet z całego kraju.

Regulamin gry w Baśkę znajduje się na stronie internetowej ChOK-u tj.  www:chokus.wordpress.com. Informacje udziela również biuro ChOK pod nr telefonu 56 675 61 15,  530 821 714. Zapraszamy graczy do wspólnych spotkań we wtorki od godz. 15 – 19, w ramach sekcji gier karcianych (Tysiąc parami i popularna Baśka), która działa w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury od kilku lat i zrzesza 18 uczestników.

Już teraz zapraszamy na kolejny turniej w sobotę 25.05.2013 r. o godz. 12, do sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s