IV TURNIEJ – 12.12.2015

W dniu 12.12.2015r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rozegrany został IV turniej „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”, w którym uczestniczyło 27 graczy z Chełmży, Łysomic, Grzywny, Mirakowa, Torunia i Kończewic. Zawody rozgrywano w kategorii indywidualnej, 4 rundy po 40 rozdań. Zwycięzcą turnieju został Jerzy Krzyżyński (Chełmża), uzyskując 16 punktów. Na II miejscu uplasował się Florian Kadukowski (As Pik) – 15,5 punktów, a III miejsce zajął Grzegorz Strzałkowski (As Pik) – 14 punktów. Na czele tabeli, po czterech turniejach, jest Florian Kadukowski (As Pik) z dorobkiem 51 punktów. II miejsce zajmuje Zbigniew Kuciak (As Pik) a na III miejscu uplasował się Henryk Zatorski (As Pik), obaj po 45,5 punktu. Kolejny turniej zaplanowano w dniu 16.01.2016r., na który zapraszamy do Chełmży, wszystkich chętnych graczy.