2. TURNIEJ (21.02.2015)

Kazimierz Donarski zwyciężył w II turnieju Chełmżyńskiej Ligi Baśki

W dniu 21.02.2015r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury rozegrany został II turniej nowego sezonu „Chełmżyńskiej Ligi Baśki”, w którym uczestniczyło 26 graczy z Chełmży i Łysomic. Zawody „Czarnej Baśki” rozgrywano w kategorii indywidualnej, 4 rundy po 40 rozdań. Zdecydowanie zwyciężył Kazimierz Donarski z Chełmży wygrywając wszystkie rundy i uzyskując maksymalną liczbę – 20 punktów. II miejsce wywalczył Józef Wyrzykowski z Łysomic z sumą 14 punktów a III miejsce zajął Ryszard Szponikowski z klubu AS PIK, również 14 punktów. Kolejne miejsca zajęli: Zbigniew Kuciak, Zbigniew Kucharzewski i Jerzy Krzyżyński, wszyscy z klubu AS PIK Chełmża. W klasyfikacji generalnej prowadzi Kazimierz Donarski, przed Grzegorzem Poznańskim i Romanem Drużkowskim.

Sponsor ligi: Piekarnia TRADYCJA .

Następny turniej zaplanowano w dniu 14.03.2015r., na który zapraszamy do Chełmży, wszystkich chętnych graczy.