Finał Mini Ligi gry w Baśkę za nami!

DSCF9753

W dniu 14.12.2013r. zakończyła swoje rozgrywki Mini Liga „Baśki” w Chełmży. Rozegrano 7 turniejów w „Czarną Baśkę”, w których uczestniczyło w sumie 21 graczy z Chełmży, Torunia i Kaszub. Ostatni VII turniej wygrał Józef Pieńczewski  z dorobkiem 10 pkt. Drugie miejsce zajął Stanisław Lewandowski a trzecie Grzegorz Poznański obaj z sumą 9 pkt..  Mistrzem Mini Ligi w roku 2013r. i zdobywcą Pucharu Burmistrza Chełmży – Jerzego Czerwińskiego, został Lech Orłowski z Chełmżyńskiego Klubu Sportowych Gier Karcianych  „AS PIK”. Na II miejscu uplasował się Sławomir Rumiński, a na III – Jerzy Pianowski, również gracze z klubu „AS PIK” w Chełmży. Zdobyli oni również Puchary, które ufundował V-ce Starosta Powiatu Toruńskiego – Dariusz Meller. Nagrody dla laureatów Mini Ligi ufundowali Burmistrz Chełmży i V-ce Starosta, którzy osobiście je wręczyli i pogratulowali zwycięzcom.  Wszyscy gracze otrzymali medale pamiątkowe. Z okazji zakończenia rozgrywek, Ch.K.S.G.K „AS PIK” nadał tytuły Honorowego Członka Klubu:  Burmistrzowi Chełmży i V-ce Staroście Powiatu Toruńskiego.

Organizatorami turnieju byli: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Prejsa, Chełmżyński Ośrodek Kultury i  Chełmżyński Klub Sportowych Gier Karcianych  „AS PIK”, którzy serdecznie dziękują Burmistrzowi Chełmży i V-ce Staroście Powiatu Toruńskiego za objęcie patronatu nad rozgrywkami i ufundowanie głównych nagród

Informujemy, że pierwszy turniej rozgrywek w nowym sezonie, już pod nową nazwą „Chełmżyńska Liga Baśki”, zaplanowano w dniu 18.01.2014r., o godz. 1400, w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury, ul. Bydgoska 7, I piętro. Zapraszamy wszystkich chętnych graczy do udziału w naszej lidze „Czarnej Baśki”. Zgłoszenia i informacje:  telefonicznie na nr 605 66 71 79 lub na adres mailowy: aspik.chelmza@wp.pl .