X Kujawsko-Pomorski Młodzieżowy Przegląd Piosenki – Relacja

W dniu 18.06.2011r., w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury, odbył się Finał Wojewódzki X Kujawsko-Pomorskiego Młodzieżowego Przeglądu Piosenki, którego organizatorami byli: Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki „Stara Ochronka” w Bydgoszczy  oraz PiMBP – Chełmżyński Ośrodek Kultury. W koncercie wystąpiło 21 laureatów wyłonionych  na 13 eliminacjach powiatowych organizowanych przez placówki kultury na terenie całego województwa.  Wśród laureatów, którzy w finale walczyli o profesjonalne sesje nagraniowe i miano – „Najlepszego Wykonawcy Roku ‘11” wystąpili zarówno soliści jak i zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne oraz formacje rockowe.

Jury w składzie: Roman Fieberg – muzyk, kierownik działu artystycznego WOKiS w Bydgoszczy, Karol Szymanowski – wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy , Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej  i  Andrzej Żółkoś – muzyk, Regionalna Akademia Piosenki przy WOKiS w Bydgoszczy przyznało swoje nagrody.

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Agata Sądowska z Chełmży, Sara Kubacka z Solca Kujawskiego, Monika Skibicka z Torunia, Danuta Szamańska z Osielska, Katarzyna Kubiak z Barcina oraz Michał Babiarz z Torunia.

Nagrody główne z tytułem – „Najlepszy Wykonawca Roku ‘11” oraz sesje nagraniowe ufundowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki i Rozgłośnię Radiową Radia PiK w Bydgoszczy zdobyli: Joanna Kaczmarkiewicz z Czernikowa, Aneta Królak z Radziejowa, Marta Musiał z Pruszcza, Agnieszka Ryduchowska z Sypniewa, Daria Grabowska z Radziejowa i Karolina Ogłoza z Solca Kujawskiego.

Patronat nad imprezą objęli: Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta Chełmży, Polskie Radio PIK, TVP – 3

Sponsorzy:  Piekarnia TRADYCJA, Bar DELFIN

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s