To były emocje!

Dnia  07.05.2011r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury odbył się,  pod patronatem Burmistrza Miasta Chełmży,  II Wiosenny Turniej PES 2011 (Pro Evolution Soccer 2011).

Duża ilość uczestników rozgrywek i osób kibicujących przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. Podczas turnieju emocji nie zabrakło. Mimo iż to tylko wirtualna piłka nożna, walka między zawodnikami była zacięta. W turnieju wzięło udział aż 55 graczy, którzy zostali losowo rozpisani w grupach gdzie obowiązywał system „ każdy z każdym” czyli każdy gracz musiał rozegrać mecz z każdym zawodnikiem ze swojej grupy. Z każdej grupy wychodziła dwójka najlepszych graczy, która przeszła do fazy pucharowej gdzie obowiązywał system play-off czyli przegrana drużyna odpada z turnieju. W fazie finałowej została czwórka graczy , z której wyłoniono zwycięzcę .

Po ciężkich bojach na wirtualnej murawie, na podium stanęli: Rafał Dittmann (3. miejsce), Bartosz Pawlikowski (2. miejsce), a zwycięzcą turnieju został Bartosz Gęsicki.

Zwycięzca Turnieju, Bartosz Gęsicki, nie ukrywał radości z wygranej: „Bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział w turnieju. Myślę, że był to przyjemnie spędzony czas. W naszym mieście jest wielu fanów piłkarskich gier komputerowych i gdy usłyszałem, że taki turniej jest organizowany, od razu się zapisałem. Była to wielka szansa, aby móc wykazać się umiejętnościami wśród kolegów, którzy również grają w gry komputerowe. Chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować organizatorom, którzy podjęli się niemałego wyzwania, robiąc taki turniej dla młodych mieszkańców Chełmży. Z niecierpliwością czekam na kolejny Turniej, by móc w nim wziąć udział.”

Finaliści turnieju otrzymali pamiątkowe puchary Burmistrza Miasta Chełmży oraz nagrody ufundowane przez: sklep „MIX ELECTORNICS”, sklep „HIT ME”, sklep „MAR-TECH” – Mariusz Pieniążek oraz sklep „Tygrysek”.

Organizatorzy serdecznie dziękują: wszystkim uczestnikom za udział w Turnieju, sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród, Burmistrzowi Miasta Chełmża – Panu Jerzemu Czerwińskiemu, za objęcie patronatu nad Turniejem; oraz Pani Ewie Rzymkowskiej, za pomoc w organizacji Turnieju.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s