Pokazy filmów

Dnia 23.04.2010 r. w sali Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury odbędą się pokazy następujących filmów:

The Hurt Locker.

W pułapce  Wojny

James (Jeremy Renner) obejmuje dowództwo nad oddziałem wykwalifikowanych specjalistów w czasie trwania poważnego konfliktu. Zaskakuje swoich podwładnych decyzjami, które sprawiają, że wydaje się, że śmierć jest mu obojętna. W czasie gdy żołnierze próbują okiełznać swojego nieprzewidywalnego dowódcę, irackie miasto, w okolicach którego stacjonują, pogrąża się w chaosie.

Seans o godz. 18:00

Cena biletu: 11 zł

Trick

Marek Kowalewski jest genialnym oszustem. Jego specjalizacją jest podrabianie amerykańskich dolarów, które są identyczne jak prawdziwe. Przebywający obecnie w więzieniu Marek dostaje propozycję od rządu.  W zamian za skrócenie kary ma wydrukować sześć milionów dolarów, które mają posłużyć jako okupu za polityka porwanego w Iraku. Nowy film Jana Hryniaka wyróżnia znakomity scenariusz Michała J. Zabłockiego, fabuła, której zaskakujące „przewrotki” nie pozwalają widzowi na chwilę wytchnienia, realizacyjny rozmach oraz inteligentny dowcip. „Trick” jest również okazją dla wielkich gwiazd polskiego kina na poszerzenie swojego ekranowego wizerunku.

Seans o godz. 16:00

Cena biletu: 11 zł

.

Smocze wzgórze

Istnieją cztery wejścia do pięknego świata smoków: ogień, woda, ziemia i powietrze. Tylko Ethelbert, strażnik, ma klucz i zna tajemnicę umożliwiającą wyjście. Kevin, chłopiec ze średniowiecza, wpada do wody i trafia do Dragon Hill. Zaprzyjaźnia się z najmłodszym smokiem. Jednak w Dragon Hill nie wszystko jest doskonałe. Zły czarodziej i jego pomocnik zostają schwytani i próbują skłonić chłopca, by ich uwolnił.

Seanse w godz. 9:30 i 11:30

Cena Biletu: 10zł

Grupy od 20 osób: 9 zł

.

Bilety do nabycia w :

ChOK ul. Bydgoska 7    (tel. 675 61 15)

PIMBP ul. Rynek 4        (tel. 675 61 33)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s