Spotkanie z Arturem Cieciórskim

W poniedziałek, 15.02.2010 gościem Chełmżyńskiego Ośrodka Kultury był zwycięzca II. edycji programu You Can Dance, Artur Cieciórski.

Artur Cieciórski zaczął trenować w wieku 12 lat, w Sekcji Akrobatyki Sportowej „Olimpijczyk” w Toruniu, pierwsze kroki taneczne poznawał w wieku 15 lat. 24 razy zdobył Mistrzostwo Polski jako solista i nie tylko, w kategoriach: Disco solo, Disco Freestyle, Disco Duet, Disco Show i Mini Formacje i Formacje Disco. Jest m.in.: zdobywcą Pucharu Świata Disco Freestyle, Mistrzem Europy w Disco Freestyle, Mistrzem Świata Disco i Disco Freestyle, 3 – krotnym Mistrzem Świata Disco Show Duety. Uprawia New Style-Hip Hop, połączony z elementami akrobatyki, wyskoków, piruetów, z mocnym akcentem na bit (zacinki) oraz „miękko pływające kroki taneczne”. W czerwcu 2008 roku został zwycięzcą II edycji programu You Can Dance – największego tanecznego show w polskiej telewizji.

Podczas spotkania Artur opowiadał m.in. o tym, jak zaczęła się jego przygoda z tańcem, o programie YCD, a także o pobycie w szkole tańca, w USA. Nie obyło się również bez pokazów tańca w wykonaniu samego mistrza.

Video:


(info na podstawie cieciorski.com.pl)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s